ALKUUN   TOIMIHENKILÖT   AIKATAULUT   OSALLISTUJAT   TULOKSET   KISAKESKUS   MAJOITUS   KUVIA     


OSALLISTUJAT
 

alaosasto sp koira ohjaaja laji

Etelä-Hämeen Rottweilerkerho rwu Virkamiehen Kuunkupido Minna Nurminen PAJÄ2
  rwu Yacco Vom Hause Edelstein Antti Hauhtonen PAJÄ3
  rwn Musanterin Olga Elisa Salomaa PAHA3

Pirkanmaan alaosasto 1 rwu Boxlee Hangman Mari Kolkkala IPO3
  rwu Boxlee Hurricane Marja-Leena Pajusaari IPO3
  rwu Boxlee Loaded Marko Kalliokoski IPO3

Pirkanmaan alaosasto 2 rwn Musanterin Osteri Katja Kallio PAHA2
  rwu Emma-Kaarinan Bad Boy Tiina Holma PAJÄ3
  rwn Kovan Onnen Mulan Jenni Inkiläinen PAJÄ3

Pohjois-Savon Rottweilerkerho rwu Boxlee Loke Niina Pitkänen PAJÄ2
  rwn Kesätytön Damina Tuula Kinnunen PAJÄ3

Uudenmaan alaosasto 1 rwn Finnmaiden´s Zelda Wii Piia Erkkilä PAHA2
  rwn Portin Haltijan Gloria Tuija Hurmekoski&Jouko Laitila PAHA3
  rwu Belgivuoren Diablo Hannele Ylätalo PAHA1
  rwn Finnmaiden´s Zsa Zsa Gabor Minna Valkeapää-Ristola PAJÄ1

Uudenmaan alaosasto 2 rwn Finnmaiden´s X-cellent Esther Anna-Kaisa Raja-Aho PAJÄ3
  rwn Sir´weilerin Harley-Horrorshow Henrika Sundman PAJÄ2
  rwn Boxlee Lumin Inka Ruosteenoja PAJÄ2
  rwu Finnmaiden´s Ozzy Osborne Juhani Ristola PAJÄ2

Uao muut (ei joukkue) rwn Manouman Santa Sanna Kiti Tommila PAJÄ3
  rwu Heizelwood Fax Kati Artiola IPO3
  rwn Manouman Helmi Rapu Minna Kari PAHA3
  rwn Kara´s Klan Arnora Leena Luukkanen PAHA3
  rwu Heizelwood Into Petri Artiola IPO3

Keski-Suomen alaosasto rwn Kovan Onnen Fantasia Satu Sergejeff PAJÄ3
  rwu Heizelwood Iron Johanna Nivala IPO3
  rwn Mustan Konnun Cherrim Satu Alasalmi PAJÄ1

Vaasan alaosasto rwn Banheira Onnen-Osuma Kristiina Mäenpänen PAJÄ1

Turun alaosato rwu Heizelwood Fanto Saila Heinonen IPO2
  rwn Heizelwood Kenna Aila Erkkola PAHA1

Satakunnan alaosasto rwu Rebel Riot´s Anarchist Kirsi Petäjämäki PAJÄ2
  rwu Heizelwood Flash Paula Karvo IPO3
  rwu Zirabanden Il Capo Petteri Ikonen IPO3

Päijät-Hämeen alaosasto rwu Fold Face´s Getaway Jarmo Järvinen IPO3
  rwu Boxlee Freaky Riikka Railo IPO3
  rwn Lemmenmäen Naava Marika Piirainen PAJÄ2
  rwn Cayenne von Rottberg Kaija Alander PAJÄ1

Länsi-Uudenmaan alaosasto rwn Musanterin Norma Heidi Helin PAEK3
  rwu Everotts Qaiser Niilo Bengt Engberg PAHA3

Pohjois-Karjalan alaosasto rwn Finnmaiden´s Kiss Me Quick Ari Talkkari PAEK3

Kymenlaakson alaosasto rwu Boxlee Kovu Kielo Houni PAJÄ3
  rwu Virkamiehen Valonkantaja Mikko Elomaa PAHA3
  rwu Finways Egon Johanna Lomakin PAJÄ1

Pohjois-Suomen alaosasto rwu Musanterin Qurko Sami Hämäläinen IPO3

  rwn Boxlee Koko Anu Vehviläinen IPO3